Editor bot
Spustit editor bot
FACEBOOK
Novinky emailem

Chci dostávat informace o slevách a akčních nabídkách. Souhlasím se zpracováním osobních údajů. (Lze kdykoliv zrušit.)

Diskuze
albin
mam delku hodidla 22 cm tak jaky mam cisla boty koupit?
Lenka Votrubová
Dobrý den, snažím se tu zjistit jakou velikost si mám objednat pro kotníkovou botu. Rozhoduji se mezi...
Katka
Prosím, vyrábíte ještě baleríny? Díky za info..

Ohlédnutí za obuvnickým rokem 2017

Ohlédnutí za obuvnickým rokem 2017

Měli možnost se na chvíli zastavit a ohlédnout se za rokem minulým a krátce jej zhodnotit. 


Rok 2017 byl pro nás určitě hodně náročný v mnoha směrech. Provázelo ho místy až zběsilé pracovní tempo.
Pracovali jsme až do posledního dne před Štědrým dnem, symbolicky jsme se rozloučili s prodejní sezonou na místě, které jsme loni navštěvovali nejčastěji, a to v Praze na Náplavce. 

Byl to rok plný výzev.
Chvíle, kdy se dařilo a vše se zdálo jako zalité sluncem, střídaly chvíle, kdy nám až tak do smíchu nebylo. V podnikání neexistují žádné jistoty a nezbývá než se s tímto faktem pokusit naučit žít. To je ten největší úkol, pokud chcete pokračovat v tom, co děláte. 


Loni jsme se nacestovali opravdu hodně, díky čemuž jsme měli možnost potkat spoustu zajímavých lidí a zúčastnit se kulturních či sportovních akcí různého charakteru. Pražkou Náplavku už jsme zmínili. Je to místo s krásnou atmosférou za každého počasí s výhledem na překrásné panorama Pražského hradu. Je to místo vždy plné lidí, velkým množstvím vodou plujících labutí a posezení na lodích. 

Náplavka

Velkým zážitkem pro nás bezesporu byla účast na 127. Velké pardubické.
Jako nováčci na této akci jsme si před prvním dostihem všimli, že v jednu chvíli se všichni návštěvníci areálu (včetně prodejců) přemístili k cílovým prostorům, a tak jsme pochopili, že prodej opravdu probíhá pouze mimo dostihy a areál se v pravidelných intervalech plní vlevo či vpravo podle toho, jestli se běží.
Zde nás nejvíce potěšilo, že mezi naše zákazníky přibyl pan profesor Jan Pirk, věčně usměvavý lékař s motýlkem. 

profesor Jan Pink

Měli jsme s ním možnost probrat mnoho témat. Boty od nás si objednal a my pevně věříme, že se k němu snad nikdy nebudeme muset objednávat. 

Další zajímavou zkušeností pro nás byla účast na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích. Zde jsme se pro účast rozhodli opravdu na poslední chvíli a díky vstřícnosti pořadatelů jsme se tam nakonec i dostali. Po příjezdu na místo jsme konstatovali, že tolik černé barvy pohromadě jsme snad nikdy neviděli a s mírnými rozpaky jsme začali stavět náš stan. Na prodejní pult jsme nejprve vystavili boty tmavých, pro metalisty přijatelných barev. 

Masters of Rock

Jelikož jsme se rozhodli opravdu na poslední chvíli, nebyli jsme na tuto akci nijak tematicky připraveni, a proto jsme postupně pult doplnili o celou barevnou paletu našich bot a čekali na reakce, jak se snese růžová semiška s metalovým cítěním.
Musíme říct, že co do atmosféry to pro nás byla nejpříjemnější akce a že hned po prvním dnu jsme postupně zahodili všechny předsudky, s nimiž jsme na tento hudební festival jeli. Boty měly úspěch. Nakonec jsme si domů odvezli mimo jiné i objednávku na kotník velikosti 46 – růžový semiš. Letos už jsme přihlášení a tentokrát se pokusíme být žánrově připraveni.  


Už potřetí jsme navštívili Slavnosti vína v Uherském Hradišti a také Horňácké slavnosti, kde už se cítíme jako doma a vždy nás těší, že nás chodíte pozdravit v botách od nás z minulých ročníků. Srdeční záležitostí pro nás je Havlíčkův Brod, kde jsou podle nás nejkrásnější řemeslné trhy, které zde mají již dlouhou tradici a jejichž pořadatelé opravdu velmi pečlivě vybírají účastníky prezentující svou tvorbu.
Také tam už jezdíme třetí rokem a po okolí chodí spousty našich bot. Ne vždy ale vše probíhá podle našich představ, o čemž jsme se přesvědčili v Telči, kde se počasí mění mávnutím kouzelného proutku a jen díky pomoci vás zákazníků jsme uchránili boty. Z Telče jsme si dokonce přivezli úpal. 


V Karlových Varech byla zase zima doprovázená celodenním deště. A aby toho nebylo málo, vítr nám odnesl i prodejní stan. Naše oprášené minimální znalosti ruského jazyka také nepřispěly k úspěšnosti této akce a rozmrznout se nám podařilo až na dálnici daleko za Prahou. Zvolili jsme alespoň prozatím tento způsob prodeje, i když opravdu někdy je to velmi náročné s přihlédnutím k tomu, že po pracovním víkendu nenásleduje volno. 
Věčné balení, nošení, nakládání, brzké ranní vstávání, zima, horko, déšť, zkrátka žádné jistoty. Přesto je to nejlepší možnost, jak dostat naše boty přímo k Vám, protože není nad osobní kontakt, který nás vzájemně obohatí. Proto i letos budeme v cestování pokračovat, možná jen v mírnějším tempu. 

Velkou novinkou je pro nás účast v novém projektu, s českou barefoot obuví pod značkou Angles Fashion. Můžete ji vyzkoušet či přímo zakoupit v prodejnách naBOSo. Pokud to máte k nám do Slavičína daleko a zrovna se ani nebudeme pohybovat ve vašem okolí, máte samozřejmě možnost si boty objednat přímo zde, v tomto e-shopu. 
Najdete zde i konfigurátor barev a návod k objednání bot. 

Závěrem snad jen tolik, že za vším, co vzniká, je vždy nejen spousta práce, ale i odříkání. Nic nevzniká jen tak bez počátečních těžkostí a nečekaných komplikací. O tom už moc dobře víme své. 

Co nám neskutečně pomáhá?
Je to osobní kontakt s vámi, vaše krásné maily a SMS zprávy. Těšíme se, co nám přinese rok letošní, kam se za vámi podíváme, co všechno zažijeme i na to, jaké úkoly nám náš obuvnický osud postaví do cesty.


Diskuze

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.

Přidat příspěvek do diskuze